04.01.2013

Спортивна Львівщина наприкінці року

В Івано-Франківську з 19-23 грудня проводились Всеукраїнські юнацькі змагання з боксу серед молоді та юніорів «Турнір сильніших».

І місце виборола Анастасія Космірак, вихованка Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» (тренер – Назар Мінів). Анастасія Космірак — входить у склад збірної команди Львівщини та у лютому 2013 року представлятиме Львівську область на Чемпіонаті України з боксу. 25-28 грудня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з акватлону — плавання 100 м та біг 400 м. Федерація України з морського багатоборства та греблі виступила організатором цих змагань.

На цьому чемпіонаті Львівщину також успішно представляли вихованці з м.Трускавця ДЮСК «Спортовець», які у цьому виді багатоборства були дебютантами, але показали у молодшій віковій групі (2000 р. н) гарні результати. Галина Кісак посіла 1 місце, Анастасія Мацюрак – 2 місце, Вікторія Уєчко – 3 місце.

У десятку кращих акватлоністів України серед юнаків війшли: Олег Вальчук – 4 місце, Дмитро Воляр – 9 місце. Тренера: Олег Кірчей, Андрій Жгут та Богдан Смеречинський. 22 грудня у Пустомитах проведено 19 традиційний турнір з вільної боротьби серед вихованців спортивних шкіл Львівщини. У ньому взяли участь 128 юних борців з 12 команд спортивних шкіл з Винників, Щирця, Пустомит, Рівного, Львова (ДЮСШ-7, «Спартак», «Динамо»), Соснівки, Стрия, Ланів, Трускавця («Спартак», ДЮСК «Спортовець»). Друге місце посів Роберт Даньо, вихованець ДЮСК «Спортовець» (тренер– Семен Гардій) 26 грудня, у Львові відбулися традиційні всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Фестиваль бігу – 2012».

Організаторами змагань виступили: Львівське обласне управління Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Федерація легкої атлетики Львівської області. Такі змагання були започатковані ще в 1982 році. Змагання мають динамічну програму, високу організованість, залучення до заходу спонсорів, бо «Фестиваль бігу» серед легкоатлетів та їх наставників завоював неабияку популярність. За програмою, змагання проходили на дистанції від 60 м до 1 милі (1 609 м). Вік учасників: від 12 до 19 років. Також у цьому році до цих змагань включили біг на 60 м для дорослих спортсменів. Були представлені практично всі вікові групи легкоатлетів. Загальна кількість учасників «Фестиваль бігу – 2012» склала близько 450 спортсменів, які представляли 8 областей України (всього 42 команди).