02.08.2013

Спалах менінгіту на Львівщині

На Львівщині все більше людей хворіють ентеровірусним і сірозним менінгітом, який вражає головний і спинний мозок хворих. В області звернулись по допомогу вже 42 людини, з яких біля двадцяти дітей, і з часом ситуація постійно погіршується.

Різкий спалах менінгіту зафіксовано в Бузькому районі Львівщини. Вже протягом липня до лікарняних ліжок потрапила 21 людина. Медики до тепер не можуть чітко сказати, що стало причиною стількох випадків захворювань цією недугою.
По цілій області вже виявлено близько півсотні людей, що страждають менінгітом. Зараз всі хворі знаходяться на стаціонарі. Проте пацієнти панікують, оскільки щодня кількість людей, у яких виявляють менігіт збільшується.
Симптоми, на які скаржились хворі були такими: спочатку почала боліти голова, потім стан погіршився і підскочила температура до 40 градусів.
За словами медиків ентеровірусний менінгіт є дуже небезпечною хворобою. Люди можуть заразитись нею і через використання брудної води, предмети побуту і навіть повітряно-крапельним шляхом. При появі перших симптомів рекомендується негайно звернутись за допомогою до лікарів, бо якщо зволікати, то вірус може стати смертельним.
Перші звернення громадян Львівщини були зафіксовані ще наприкінці червня, однак теперішня ситуація стала ще гіршою — серед жертв підступного менінгіту уже з’явились діти.

Люди та родичі хворих вже бояться, що можуть заразитись хворобою. Починають рятуватись різними антибіотиками і використовувати народні засоби. Проте медичні працівники категорично проти такої профілактики, пояснюють це таким чином: найкращим захистом від менінгіту є дотримання засобів гігієни.

На даний момент назвати причину такого різкого спалаху менінгіту санітарна служба ще не готова, оскільки медичні працівники чекають результатів досліджень. Однією з версій є те, що ентеровірус до нас могли привезти заробітчани з Росії, де в даний час також вирує епідемія менінгіту.

2 комментария

  1. Ірина Тарасова

    То може людям необхідно більше знати про цю хворобу?

  2. Юрий Рудько

    Люди болеют, а отчего, никто не знает. А где же найти крайнего?

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*