02.08.2013

Сміттєзвалища на львівських землях ЮНЕСКО немає і не буде

Задум Львівської міської ради створити новий полігон для складання твердих побутових відходів поблизу с.Козульки – абсурдне. Адже тут розташовані не лише свердловини, які живлять водою майже весь Львів, а й землі ці належать Міжнародному біосферному заповіднику «Розточчя», який було створено під егідою організації ЮНЕСКО.

Про це 30 липня заявив Михайло Біляк — заслужений природоохоронець України, директор Яворівського національного парку. За його словами, поруч з цією територію, яку так облюбував мер Львова Садовий для ще одного смітника, розташоване місце паломництва.

«Я навіть не можу уявити, що на ці землі хтось хоче перетягнути смертельну і смердючу Грибовицьку сміттярку. Якщо порівнювати, то це те саме, якби наш мер влаштував сміттязвалище на Високому Замку», – гнівно заявив Михайло Біляк.

Коли журналісти запитали звідки у пана Біляка така інформація, правозахисник відповів, що на те є офіційний документ, тобто лист-клопотання, підписаний міським головою Львова Андрієм Садовим.

«Поки що влада Яворівського району не відповіла позитивно на це клопотання, але наскільки я знаю Садового – він готовий до боротьби», – зауважив заслужений природоохоронець України.

Р.Станько, заступник голови Яворівської РДА, додав від себе, що міському голові А.Садовому на його клопотання вже надіслана відповідь такого змісту (коротко): «Ваше клопотання стосовно надання дозволу на розроблки проекту землевідведення під будівництво нового полігону ТПВ (твердих побутових відходів), заводу з їх переробки, а також сміттєсортувального комплексу розглянуте Яворівською райдержадміністрацією. Доводимо до Вашого відома, що Яворівська РДА не має відповідних повноважень, щоб надавати позитивну відповідь на це прохання».

1 ком.

  1. Иван Скобко

    Ну обнаглели уже совсем! Они отчитаются в Киев о проделанной работе, а людям как жить?

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*