17.09.2013

Скандал навколо піскових озер

Депутати вже другий місяць не можуть порозумітись через піскові озера, на ремонт яких з бюджету виділено біля 100 тисяч гривень.

Депутати екологічної комісії назвали дії будівельнків незаконними. Проте управління благоустрою називає такі претензії надуманими, ніби депутатська комісія планує отримати з цього якусь вигоду.

Піскові озера вже місяць тому повинні були очистити від намулу, проте на них і досі плаває очерет. Фірма «Оберіг» почала працювати ще 16 липня. Однак вже за 2 дні їх зупинили депутати міської ради.

— Є стіна, відповідно схил, стояла підпірна стінка. Труба виходила, і більше нічого не потрібно було. Чомусь ми побачили робітників, які завалили частину схилу, поставили відповідні устаткування, опалубку і невідомо що хотіли робити – ділиться з журналістами Віра Лясковська, депутат львівської міської ради.

Подейкують, що потік води малий, і немає смислу робити таку високу підпірну стінку. Проте Управління містобудування це заперечує.

Директор департаменту містобудування та архітектури Андрій Павлів каже, що над проектом працювали гідрологи, які встановлювали потужність потоку води. Саме вони і аргументували, що потрібно встановити дану інженерну споруду.

Будівельники зупинили роботи, бо депутати заважають їм працювати, а зв’язуватись з міською радою не хочуть.

Віра Лясковська каже, що вони їх не виганяли, а навпаки були зацікавлені, щоб робота була завершена. І домовилися на тому, що робітники продовжать працювати в озері, щоб його очистити, але треба дочекатись, коли відлетять дикі качки.

В Управлінні припускають, що депутати навмисно блокують роботи будівельників, аби потім звинуватити чиновників у бездіяльності.

Як стало відомо журналістам, скандал навколо озера розгорівся через те, що у тендері переміг не той підрядник. Участь у конкурсі на очищення піскових озер брали три фірми. Перемогла компанія «Оберіг», яка запропонувала найнижчу ціну. Однак Свободівець і член комісії природокористування Ігор Корсун одразу ж поскаржився на непрозорість тендеру та не фаховість працівників. Однак за деякою інформацією саме цей депутат причетний до фірм, які програли тендер. Тому озер і досі не почистили.

2 комментария

  1. Станіслав Тітов

    Невже для реалізації проекту потрібні такі вже великі кошти? Не вірю, а тому знаю, що влада без проблем може вирішити питання

  2. Анатолій Лазарєв

    Знущання над природою — це кощунство, будівля може почекати, доки посадовці перемиряться, а ось природа ні

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*