23.10.2012

Сихівський райвідділ міліції у Львові справляє новосілля

На відкриття нового приміщення міліції прибув міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко. У новозведеній будівлі також розташувались Сихівська райдержадміністрація та прокуратура району, що у сукупності сформували у відносно новому районі Львову, так звану адміністративну інфраструктуру.
Незабаром нове приміщення управління внутрішніх справ почне працювати. Сюди вже перенесли всю робочу документацію, інформаційне забезпечення, і очікується переїзд самих працівників. Приміщення максимально адаптували під європейські вимоги міліцейських приміщень. Сучасно розташовані кабінети з прозорими стінами, є всі комфортні умови для праці, відвідувачів, та затриманих. Буде функціонувати спортзал, на вході стоятиме електронний I-Box, в якому відвідувачі зможуть отримувати необхідну інформацію по роботі відділку.
В загалом, на меті у керівництва збудувати такого плану ще одне приміщення міського відділу міліції по вул. Бандери , новий проект був представлений міністру внутрішніх справ. Старе приміщення не відповідає нормам міліцейських приміщень та ділять сусідство зі Службою безпеки Україні. Нову будівлю планують збудувати на 9 вільних гектарах, що знаходяться між вулицею Городоцького, Шевченка та Я. Мудрого. Львівськими архітекторам вже повністю розроблений проект нової будови, що в майбутньому буде мати сучасний вигляд. Кабінети будуть з прозорими стінами. Для міста такий об’єкт стане прикрасою.
З місцевого бюджету планується виділити 10 млн грн., основне фінансування з наступного року очікується з держбюджету. За наявності необхідних коштів, будинок побудують на протязі 18 місяців.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*