20.02.2015

Ситуація із захворюванням на ГРВІ на сьогодні

За словами санепідеміологів наразі почастішали випадки захворювань на ГРВІ. Тому, щоб не дотягувати до початку епідемії, декілька закладів освіти вже закрились на канікули.

Офіційно епідемії у Львові немає, школи працюють. Проте багато учнів у класах хворіють.

Переважно відсутні ті школярі, у яких піднімається температура. Таких вже багатенько. Проте є багато таких, що уроки не пропускають, сидять на заняттях з нежитем, кашлем та іншими симптомами.

Шкільні медсестри пильно спостерігають за школярами. Вони дивуються байдужістю батьків деяких дітей. Були випадки, коли медсестра дзвонила батькам, що відправляє хвору дитину додому з температурою, і на наступний день ця дитина знов у школі. Медпрацівники застерігають, що це дуже небезпечно, бо хвороба може спровокувати небажані ускладнення.

За словами заступника головного лікаря Львівської обласної санепідемстанції Олега Когута кількість хворих, зареєстрованих минулого тижня становить більше 17000 осіб, проте ця цифра є меншою, аніж епідеміологічний поріг для області. У місті ж минулого тижня зареєстровано більше шести тисяч осіб, котрі захворіли ГРВІ.

Так, поки що заклади освіти не закриваються, проте вимушені канікули таки будуть, якщо хворітиме більше 40% учнів.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*