17.01.2014

Штаб Координаційної ради перестав відправляти людей до Євромайдану

На сьогоднішній день львів’яни вже не так активно їздять на Євромайдан, як раніше. Вся справа у тому, що у Штабу Координаційної ради не вистачає коштів на оплату послуг перевізників. Цю інформацію підтвердив керівник організаційного відділу штабу. За словами Андрій Корната, нині організація не виконує своїх функцій через фінансові труднощі. Депутат обласної ради зазначив, що раніше відправка громадян відбувалась за рахунок благодійних внесків, зібраних на місцевому Євромайдані. На даний момент для організації поїздок до столиці коштів не вистачає.

До речі, найбільший внесок зробили студенти. Але згодом депутати обласної ради побачили, що молодь взяла на себе надто велику частину роботи, тому було вирішено надати допомогу. До того ж, їм варто попіклуватись про отримання знань, складання іспитів та захист проектів. Та самі студенти з цього приводу не хвилюються, оскільки можна зробити заказ дипломной та курсової роботи в інтернеті. З точки зору економії часу, це дуже вигідно.

Заснування пункту відправлення людей і стало головним успіхом у їх діяльності, сам офіс розташовується за адресою вулиця Вінниченка, 16. Це є головний штаб, котрий курує процес транспортування людей по всьому регіону. Як правило, благодійні внески громада залишала на Євромайдані, але були люди, котрі самостійно відвідували офіс.

Пан Корнат виклав інформацію щодо витрат. За його словами, на відправку одного автобусу Штаб координаційної ради виділяв орієнтовано 5 тисяч гривень, решту коштів докладали самі активісти. Але відсутність грошей не свідчить про те, що люди зовсім перестали їздити до Євромайдану. Адже у Львівщині є 28 штабів, котрі займаються відправкою, діють вони при міських та районних радах. Завдяки їм протягом всього періоду існування довготривалої акції до столиці поїхало більше трьох тисяч громадян. Окрім органів місцевого самоврядування, допомогу надавали партійні організації.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*