16.12.2014

Школярі зможуть дізнатись про маловідому історію Львова

У наступному році, у лютому відбудеться старт освітнього проекту, за замислом якого діти матимуть змогу безкоштовно відвідувати лекції про маловідомі історичні події та факти Львова. Проводитимуться лекції історіографами та екскурсоводами.

Таке повідомлення отримане від працівника управління туризму Львівської міської ради Софії Камулич.

Окрім лекцій дітям безкоштовно проводитимуть екскурсії по ратуші та різноманітних музеях міста.

Координатори проекту розповідають, що наразі проводиться підготовка інтерактивних лекцій-презентацій. Акцентується увага та цікавих для туризму місцях.

Організатори освітнього проекту надіються на те, що школярам дана програма сподобається і буде достатньо охочих слухати їхні лекції. Вони будуть пізнавальні та корисні, допоможуть краще вивчити і свій рідний край.

Лекційні заняття будуть проводитись до середини весни, і потім після літніх канікул до кінця року, у вечірній час. Максимальна кількість школярів, які можуть слухати лекції одночасно становитиме 50 осіб.

В програмі занять охоплена така інформація, яку школярі не вивчатимуть у шкільній програмі, і учні 8-10 класів, на яких розраховані лекції зможуть дізнатись багато нового про історію Львова та отримати відповіді на всі свої запитання.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*