29.11.2011

Садового просять не переривати водопостачання Городка

18-го листопада, голова райдержадміністрації, депутат Львівської обласної ради Юрій Візняк і голова Городоцької міської ради Микола Савка адресувалися із офіційним посланням до Львівського міського голови і в.о. директора «Львівводоканал» із просьбою «не переривати подачу води 21-го листопада 2011 року в м. Городок».

Крім того, в зверненні ідеться, про те, що «впродовж 2011 року були проведені заміни більше ніж як 2 км аварійного водогону «Будзень ІІ — Поріччя», а це чимало вплинуло на скорочення втрат води», і ще – «завбачено спрямування розходів із міського та районного бюджету виручених від продажів комунального майна і земельних площ, а також субвенція із держбюджету на роботи по заміні аварійних водопроводів».

«З травня 2011 року узгоджено з затвердженим «Планом заходів стосовно проводження розрахунків за одержану воду від МКП «Львівводоканал» на 2011-2012 роки» КП «Городоцьке ВКГ» щомісяця сплачує поточні платежі за воду у повному обсязі, а ще також 50 000 гривень на погашення боргу додатково. Це підтверджує зменшення попередньої заборгованості до 2 100 000 грн. становищем на 1 листопада», — роз’яснює Юрій Візняк.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*