18.03.2014

Садовий закликав Міноборони відкрити військові кафедри

Як відомо, керівництво країни оголосило про часткову мобілізації військ. Це означає, що усі особи віком від 18 до 45 років мають можливість захищати Батьківщину від російських окупантів. Записатись у військ комісаріатах має можливість кожен бажаючий. Хоча, як показує практика останніх днів, частіше за все громадянам призивного віку приходять повістки, де вказана дата та час, за якими хлопці мають з’явитись до комісаріатів. Свою активність проявляє і Андрій Садовий. Мер нашого славетного міста закликав Міністерство оборони відкрити на базі усіх вищих учбових закладів військові кафедри. Адже не так давно подібні організації функціонували при кожному ВУЗі.

А ще керівництво міста нагадує про можливість увімкнення сирени. Якщо ви почуєте тривожний сигнал, то одразу ж налаштуйте телевізор на Перший канал радіомовлення або ж на 12-й канал Львівської облдержадміністрації. Таким способом представники профільного департаменту розкажуть про наступні дії громади, котрі спрямовані на забезпечення цивільного захисту.

Звичайно, це все крайні заходи, оскільки народ не хоче війни. Сьогодні на нашому Євромайдані люди стоять з гаслами, закликаючи таким чином Володимира Путіна полишити територію України те не розпочинати бойові дії. На площі зустрічають плакати з надписами «Війна вбиває усіх однаково» та «Криму – Мир, Путіну – Сибір». Окрім того, нещодавно до мешканців Львова звернулась Руслана. Передусім, співачка закликала громадян, особливо сусідньої країні, до миру. І як стало відомо нещодавно, днями раніше консул РФ покинув наше місто. Чи то совість замучила, чи то Путін засумував за ним – невідомо, адже під будівлею консульства громада не збиралась влаштовувати пікетів.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*