20.02.2014

Рух потягу «Львів»-«Київ» припинено

Сьогодні мешканцям та гостям Львова дуже тяжко дістатись до Києва. Звичайно, через встановлений режим потрапити у столицю і так не просто, але були надії на залізничний транспорт. Відсьогодні відвідати головне місто країни за допомогою потягу неможливо. Справа у тому, що «Укрзалізниця» зняла з колій рейс «Львів-Київ», причому користувачі послуг не знають, скільки саме часу триватиме застій. Основна причина блокування пересування транспортних засобів полягає у розмиві шляхів на ділянці Тетерів-Корестень. Таку інформацію надала Лілія Криницька, котра керує справами Львівської залізниці.

За словами чиновниці, нещодавно надійшла зі столиці телеграма. В ній було зазначено, що на вищевказаній ділянці спостерігається розмив шляху. Таким чином, керівник отримала наказ припинити пересування потягів зі Львова до столиці. Адже в даному випадку столиця не матиме можливості приймати залізничні транспортні засоби із західного напряму. На питання стосовно терміну блокування шляху пані Криницька не відповіла, оскільки і сама не володіє такою інформацією. Про відновлення пересування поїздів у київському напрямі зі столиці Галичини стане відомо додатково.

Керівник залізниці запевняє, що вона дасть наказ про відновлення рейсів після того, як отримає підтвердження щодо розчищення розмиву. На думку громади, природний фактор тут не грає ролі. Активісти Євромайдану вважають, що таким чином вищі чини спеціально блокують шлях, аби люди не змогли дістатись до Києва. Можливо, найближчим часом потяги знов почнуть їздити в столичному напрямі, адже кілька хвилин тому опозиція домовилась із Президентом про перемир’я.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*