03.03.2015

Розвиток ІТ індустрії на Львівщині.

Ні для кого не секрет, що така індустрія як ІТ в Україні з кожним днем набуває все більшу популярність. Пов`язано це насамперед із її розвитком. Адже спеціалісти в цій галузі стають все більш потрібні. Фірми, які займаються подібними розробками вже давно перестали цікавитись освітою новачків у цій галузі, адже багато хто з них перевчається, або ж точніше сказати перекваліфіковується із суміжних спеціальностей. Цьому сприяє насамперед доступ до інформації якої з кожним днем стає все більше в мережі. Це колись треба було витратити багато часу та грошей на пошук літератури вузької спеціалізації, а зараз все змінилось. Роботодавці залюбки відправляють своїх працівників на різноманітні курси та конференції, на яких відбувається спілкування та обмін досвідом. Нажаль ця галузь поки що все одно є вузькою. Кількість ІТ-шників значно менша за необхідну їх кількість. Це відповідно стимулює високі заробітні плати. Це тільки необізнаній людині може на перший погляд здатись, що робота програміста, дев-опсера чи наприклад тестера легка. Адже кожен день доводиться вчитись чомусь новому, особливо це стосується пошуку так званих «багів» (тобто так званих помилок у роботі програмного забезпечення). Часто у подібній роботі спеціаліст має поєднувати кілька спеціальностей в одній. Наприклад доводиться бути програмістом, там, де здавалось би тобі це не буде потрібно. Ми звикли, що програмне забезпечення, операційні системи та смартфони із планшетами мають безвідмовно працювати. Але ми не замислюємось над тим, що для того що б кінцевий продукт потрапив до користувача у робочому вигляді (в такому, яким ми звикли його бачити), потрібно його розробити та протестувати. Під час цієї процедури безліч разів програмне забезпечення потрапляє на переробку. То ж тримаючи коробку із програмою чи грою ми тримаємо у руках години виснажливої роботи.

То ж ІТ індустрія Львівщини розвивається повним ходом. Саме тому оминути поглядом події, які там відбуваються просто не можливо. Ось наприклад далеко не всі знають, що у березні заплановано дві масштабні ІТ-конференції. І відбудуться вони саме на Львівщині, а це вже говорить про те, що ця галузь цікава розробникам. Захід перший відбудеться 27 березня і матиме назву «Lviv Freelance Forum».

Другий відбудеться 28 березня та матиме назву «Lviv International Outsourcing Forum». Як не тяжку зрозуміти із назви присвячений він буде аутсорсінгу.

Для участі у конференції необхідно заздалегідь зареєструватись. На даний момент зареєструвалось вже близько 250 людей. Конференція буде складатись з двох частин: на першій будуть виступати так звані спікери – які будуть ділитись досягненнями своїх компаній, яким вдалось вивести свої компанії на новий рівень у технологічному та юридичному полі.

Серед учасників будуть і представники іноземних компаній.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*