18.02.2015

Розпочинається боротьба із особами, котрі не бажають оплачувати проїзд у трамваї та тролейбусі

Вже з понеділка правоохоронці та контролери ЛКП «Львівелектротранс» проводитимуть спеціальні заходи, які спрямовуватимуться на осіб, що ухиляються від оплати за проїзд у трамваях та тролейбусах.

Більшість даних заходів проводитимуться у пікові години, коли людей у транспорті дуже багато і створюється тиснява. Бо тоді відслідковувати осіб, що ухиляються від покупки білету досить важко. Тому у Львівелектротрансі просять всіх зрозуміти ситуацію.

За словами начальника служби білетних контролерів Олега Григорчука зараз з’явилось безліч випадків, коли один пасажир при виході віддає свій білет іншій особі, котра в цей час заходить у транспорт. Так можуть передаватись не погашені квитки, або квитки із певним відтиском. Такі маніпуляції із білетами надають підприємству значних втрат прибутку. У зв’язку із цим буде відновлена перевірка квитках на зупинці під час виходу пасажирів.

Громадяни, будьте свідомими пасажирами, купуйте квитки для проїзду у транспорті ЛКП, зберігайте їх протягом поїздки та не віддавайте їх нікому при виході.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*