16.03.2015

Розпочато загальноміське прибирання Львова до Великодніх свят

У Львові у рамках кампанії «З нами місто розквітає» відбудуться загальноміські прибирання, котрі триватимуть 16-28 березня. Взяти участь у масових прибираннях мають змогу усі бажаючі – починаючи від студентів, закінчуючи усіма охочими львів’янами. Прибиратимуть у парках та скверах, а також допоможуть впорядковувати та озеленювати вулиці міста.

Як висловився Андрій Шевців, що є керівником «Об’єднання самопоміч», ця акція покликана для покращення вигляду міста до Великодніх свят. Проте люди повинні і на своїх подвір’ях облагородити клумби та огорожі присадибних ділянок. А всі бажаючі на небайдужі можуть приєднатись до загального прибирання вулиць обласного центру.

Відтак, під час загальноміських прибирань будуть висаджені зелені насадження у кількості 300 одиниць та прибрані зелені зони у кількості 700 га.

Всі бажаючі, хто хоче допомогти у прибиранні міста, звертайтесь до рай адміністрації міста, до управління внутрішньої політики чи до управління екології та благоустрою.

Дана акція, присвячена облагородженню Львова відбувається вже другий рік. Під час її проведення всі охочі прибирають парки, зелені зони, двори, сквери, очищаються від сміття пам’ятники та інші пам’ятки архітектури міста.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*