08.09.2014

Родинам загиблих військових, виділять кошти для купівлі, ремонту житла, або ж сплатять за них кредит

Третього вересня поточного року відбулась спеціальна нарада ініційована заступником голови ОДА Львівської області Харуком Володимиром. Тема її була присвячена забезпеченню сімей загиблих військовослужбовців у ході АТО на Сході України житлом. Високо посадовець у ході зустрічі звернув особливу увагу на те, що держава повинна усіма можливими методами допомагати не лише військовим які знаходяться в зоні АТО але й також рідним тих, хто загинув захищаючи незалежність і кордони нашої країни. «Вони поклали своє життя за Україну, саме тому ми не маємо морального права забувати про їх героїчні вчинки» сказав заступник.

То ж на нараді було прийняте рішення окрім виплати яка передбачена від держави у зв’язку із загибеллю військовослужбовця ще й допомогти рідним загиблих із поліпшенням житлових умов та відповідного забезпечення їх житлом. То ж кошти планується виділити тим сім’ям які потребують покращення умов житла а також тим, хто перебуває у черзі на отримання житла. Ті ж, хто не перебуває на черзі на отримання житла мають стати на неї та отримати житло у першу чергу.

Крім того, тим хто цього потребує можливе погашення за рахунок держави кредитів на житло та виділення від держави земельних ділянок під житлове будівництво. Нагадаємо, що це стосується родин тих військових, що загинули у ході проведення операцій у зоні АТО на Сході України

Відповідна вказівка була зроблена усім присутнім на нараді.

Витрати з складання та оформлення технічної документації для родин загиблих військовослужбовців буде здійснюватись безоплатно.

Передбачений також ремонт житла вище згаданій категорії громадян. Житло, яке не відповідає санітарним нормам України отримає капітальний ремонт. Звичайний ремонт здійснюватись за цим рішенням не буде, тільки капітальний, то ж сюди увійде добудова, заміна даху та інше.

То ж державні службовці мають не чекати звернення від вищезгаданої категорії громадян у зв`язку із невідповідністю кількості або ж якості житлових приміщень а самі мають з’ясувати, чим можна допомогти кожній з таких родин, а керівники районів мають тримати це на особливому контролі.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*