20.11.2013

Ремонт дороги призвів до вимкнення світла у навчальному закладі

Студенти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти протягом останніх п’яти днів вимушені здобувати знання у відсутності світла та в холодних умовах. А все через те, що працівники, котрі здійснювали дорожньо-ремонтні роботи на вулиці Городоцькій, завдали шкоди кабелю. Мало того, дроти опинились у бетоновій пастці. Таку інформацію громадськості надав директор ВУЗУ. Роман Шиян повідомив, що ремонтні роботи проводили представники підприємства «Онур». У ході виконання замовлення вони пошкодили лінію електропередач.

Не дивлячись на свою провину, підрядна організація не поспішає ліквідовувати наслідки скоєного. Компанія не визнає свою вину, тому хоче побачити документальне підтвердження цьому. За словами директора навчального закладу, студенти не мають змоги чекати, доки сторони владнають усі бюрократичні нюанси. Тому керманич висловив готовність у фінансуванні експертизи, аби якомога скоріше винуватець розпочав роботу з відновлення енергозабезпечення. Звичайно, відсутність світла негативно відображається на діяльності інституту.

На сьогоднішній день у цьому закладі тимчасово діє скорочений графік. Варто зазначити, що пошкодження лінії електропередач призвело до відключення не лише світла, а й опалення. Якби не сприятлива погода, то процес взагалі був би призупинений. На думку пана Шияна, у таких умовах вихованці навчального закладу та викладачі фізично не зможуть протриматись до 16.00, коли закінчуються заняття. Та ще гірше те, що досі невідомо, коли забезпечення світлом буде відновлено.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*