13.10.2013

Реконструкція дворика на вулиці Кривоноса

Сьогодні у столітньому дворику кипить робота із облаштування нового подвір’я. Проте цьому передувала тривала підготовка. Рік проводилось обговорення проекту. Мешканці будинку активно приймали в ньому участь, узгоджували все до дрібниць.

Реконструювати внутрішній дворик підрядник розпочав місяць тому і наразі більшість робіт уже виконані. Раніше в дворі росли одні чагарники та сміття. А зараз робітники вже частково покрили землю плиткою із пісковика, поставили гранітний бордюр і гранітну відмостку. На терасі ще буде встановлено альтанку та карусель. Загальна вартість реконструкції двору становить 285 тисяч гривень. З більшу частину грошей виділяє німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ. Частина роботи від Львова – нова каналізація у дворі. Ще 23 тисячі гривень вдалось зібрати мешканцям будинку.

Мер Львова задоволений, що тут є дуже хороша кооперація, коли всі мешканці домовилися та перераховують на реконструкцію по тисячі гривень для того, аби цей дворик став ще кращим. Місто виконує роботу по проведенню каналізації, «Зелений Львів» проводить висадку дерев.

У місті кажуть, що активна позиція мешканців будинку була одною з основних умов старту проекту.

Дворик на вулиці Кривоноса є другим у Львові, який проходить реставрацію спільно з німецькими колегами. Попередній на вулиці Личаківській виконували ще в літній період, проте роботи не завершені через відсутність ініціативи мешканців.

Керівник проекту GIZ у Львові Іріс Гляйхман каже: «Цей проект створений аби покращити умови проживання людей. Але для нас також важливо, щоб мешканці зрозуміли свою відповідальність за те, що відбувається. В тому числі й у їхніх двориках.»

Співпраця Товариства GIZ та Львова триває уже чотири роки. Протягом цього часу місто отримало 4 млн. євро на реставрацію пам’яток.

zp8497586rq

1 ком.

  1. Марущак

    Будівля є старовинною, ми повинні підтримувати давні традиції, аби місто насправді було європейським