10.02.2014

Рецепти десертитів та напоїв

Цікаві на любий смак рецепти десертитів та напоїв можете знайти на сайті Поварня.com

Щільно поснідавши, пообідавши або повечерявши, вам, напевно, захочеться «чогось такого», щоб не просто насититися, а побалувати себе. Українська кухня щедра на десерти та напої, багато з яких не тільки смачні, але й корисні, а деякі навіть — сакральні.

Багато рецептів десертів засновані на фруктах і ягодах, що ростуть на українській землі — виноград, гарбуз, чорнослив, груші, яблука, полуниця і багато іншого. З яких можна приготувати дуже смачні напої чи страви для солодкого столу. Так, одним з найсмачніших десертів, вживання якого особливо корисно для травлення, є чорнослив, фарширований волоськими горіхами. Крім того, волоські горіхи йдуть в іншу національну українську закуску — кутю. Ця страва подається холодним і складається з горіхів, пшениці і маку. Іноді додається родзинки, а також обов’язково мед — для солодощі. Часто це блюдо подається на Різдво, як одне з 12 страв, з якого починають різдвяну вечерю. Певною екзотикою для гостей країни здається Ярчанка — печене яблучне пюре, змішане з яєчними білками і цукром. Перш, ніж охолодити блюдо, щоб воно затверділо, його розкладають за різними формами. Будьте впевнені, воно припаде до смаку не тільки вашим дітям, а й вам самим.

mandarinoviy-kokteyl-1349Багато десерти українці роблять з молочних продуктів, або — з використанням молока, краще всього натурального (селянського). Наприклад, на пасху іноді можна побачити сирний паску («сирна паска») з цукатами, родзинками і горіхами. Ще однією оригінальністю національної кухні є фруктові сніжки.

Також в українців є дуже смачні рецепти напоїв

Варто також звернути увагу на рецепти напоїв, які вже не одне сторіччя варять в Україні. І якщо з приготуванням хлібного квасу в домашніх умовах у вас можуть виникнути певні труднощі, то з приготуванням узвару або Киселиці проблем точно не виникне. Узваром українці називають компот із сухофруктів, то Киселиця (або просто кисіль) — це, якщо можна так сказати, щільний компот, трохи тягучий, так до його складу входить не тільки фруктовий відвар, але і кукурудзяна або манна крупа. Киселиця обов’язково подається гарячої, в той час як узвар багато хто воліє пити холодним.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*