12.09.2013

Протест під стінами казначейства

У Львові біля стін казначейства відбувся протест працівників шляхоремонтних підприємств. Люди скаржилися, що працюють цілими днями, зарплата в районі тисячі гривень на руки, і тієї не виплачують. Говорили, що на роботу вийдуть, але працювати не будуть, в них вже уривається терпець.

У державній скарбниці за словами комунальників осіло близько трьох мільйонів гривень. Шевченківський район – 195,4 тисячі, Галицький ШРП – 191 тисяча, залізничний – 709 тисяч, Личаківський – 291 тисяча, підприємства які обслуговують Сихівський район – решта суми – така статистика.

Люди не розуміють, де поділися ці гроші. Вони вимагають щонайменше пояснень, але їх ігнорують і ніхто до них не виходить. Та «якщо не йде Магомет до гори, то гора йде до Магомета». Пікетувальники зайшли в середину аби там їх, врешті, почули. На вході наткнулися на охоронця, який пояснив, що керівництва немає на місці. Через деякий час до людей вийшов начальник відділу діловодства обласного казначейства. Він пояснити нічого не міг, та після того, як почав хвилюватись, попросив припинити зйомку та штовхав журналістів.

Пізніше на підмогу начальнику відділу діловодства приїхали охоронці в бронежилетах, масках та з автоматами.

Пікет закінчився безрезультатно. Начальство до людей так і не з’явилося.

Голова об’єднання профспілок комунальників Львова Ольга Харатон розповіла журналістам: « Ми протягом року страйкуємо вже третій раз. Були і з електротранспортом і з світлом, з озеленщиками. Проте жодного разу до нас ніхто не виходив і нічого не пояснював. Беруть просто наші листи, через місяць відписують. Але частково гроші повертають.»

Пікетувальники хоч покинули казначейство, проте налаштовані серйозно: якщо в понеділок гроші не надійдуть, обіцяють припинити працювати та вийти з новими пікетами.

1 ком.

  1. Владимир Краско

    Бідні ремонтники. І пожаліть їх хочеться, але коли бачиш наші дороги, то вже й не знаєш, що і думати.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*