28.03.2014

Продовження маршруту трамваю №4 до мікрорайону Сихів

У прес-службі Львівської міської ради повідомили, що 27 березня був підписаний Договір гарантії, відшкодування та підтримки проекту інвестиції у продовження маршруту трамваю №4 до мікрорайону Сихів між Львівською міською радою та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку. Планується, що даний проект продовження маршруту буде профінансований кредитними коштами ЄБРР, а також грантових грошей від Федерального міністерства навколишнього середовища та ядерної безпеки Німеччини та місцевого фінансового внеску. Планується, що загалом оціночна вартість даного проекту становить майже 18 млн. євро.

Три договори будуть необхідні для підписання цього проекту, а саме: Договір гарантії, відшкодування та підтримки проекту інвестиції у продовження трамвайного маршруту №4 до мікрорайону Сихів між ЄБРР та Львівською міською радою; Кредитний договір між ЛКП «Львівавтодор» та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР); Договір гранту між ЛКП «Львівавтодор», Львівською міською радою та ЄБРР щодо інвестиційного гранту від Федерального міністерства навколишнього середовища, охорони природи та ядерної безпеки Німеччини (BMU) для проекту інвестиції у продовження трамвайного маршруту №4 до мікрорайону Сихів.

Заплановано, що Договір гранту між Львівською міською радою, ЄБРР та ЛКП «Львівавтодор» для проекту інвестиції щодо продовження трамвайного маршруту №4 до мікрорайону Сихів буде підписаний 16 квітня поточного року. Будувати трамвайну колію на Сихів планують вже наприкінці квітня цього року, як повідомив прес-центр Львівської міської ради. Трамвайна колія має бути прокладена по вул.Стаса та вздовж проспекту Червоної Калини по направленню до ринку «Санта-Барбара». Трохи нижче від нього мають збудувати кільце, для того, щоб трамвай міг розвертатися. Для реалізації цього масштабного проекту був підписаний кредитний договір на суму 6 млн євро. Іще 5 млн євро пообіцяло виділити Міністерство навколишнього середовища Німеччини.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*