23.07.2014

Про вчорашню атмосферу на «Арені-Львів»

Учора ввечері на стадіоні «Арена-Львів» відбувся матч за Суперкубок України між донецьким «Шахтарем» та київським «Динамо». Поєдинок завершився з рахунком 2:0 на користь «гірників», але в даному випадку підсумок не важливий. Головне те, як вболівальники обох клубів підготувались до спортивного заходу. За кілька годин до початку матчу фанати «Шахтаря», «Динамо» та «Карпат» здійснили урочистий марш. Підрахувати точну чисельність патріотичної молоді справа нелегка, але можна стверджувати, що вулицями Львова йшло більш, ніж 10 тисяч чоловік. Це свідчить про те, що України залишається єдиною від Заходу до Сходу.

Більша частина аудиторії, котра була присутня на «Арена-Львів», підтримувала київське «Динамо». Це і не дивно, адже столичний клуб та львівські «Карпати» пов’язані між собою дружніми стосунками. Але на адресу гравців «Шахтаря» ніхто не вигукував поганих слів, хіба що тоді, коли «гірники» почали відверто симулювати в останні хвилини зустрічі.

Атмосфера на стадіоні була фантастичною. Гравці донецької команди нібито опинилися в іншому світі, де постійно лунають вигуки «Слава Україні!», «Слава нації», «Україна Єдина!» та ін. Кілька разів на матч патріотично налаштовані люди проспівали гімн України та відому вже на весь світ пісню про Путіна. Причому робили це настільки гучно, що навіть телекоментатори інколи замовкали, аби глядачі мали можливість відчути всю атмосферу стадіону.

Під час мату вболівальники правил практично не порушували. Інколи на трибунах можна було замітити димові шашки та гучні звуки піротехнічних засобів, але не більше того. Можливо, такі дії сьогодні навіть корисні, оскільки вони згуртовують українську націю. Після матчу більшість іногородніх уболівальників одразу ж рушила на залізничний вокзал, але були і такі люди, котрі продовжили святкувати у центральній частині міста. Загалом можна підбити підсумок, що футбольне свято вийшло навіть більш феєричним, ніж очікувалося.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*