09.02.2013

Про реалізацію конкурсу мікропроектів місцевого розвитку та у сфері енергоощадності у 2012 році у Львівській області

Богдан Матолич перший заступник голови Львівської облдержадміністрації 6 лютого спільно із Валерієм П`ятаком — заступником голови Львівської облради провів робочу нараду з питань впровадження на території області проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – 2». В обговоренні цього питання прийняли участь голови районних державних адміністрацій та районних рад області.

Під час проведення наради присутні були проінформовані про те, що в проекті беруть участь 12 районів, з яких відібрано 52 громади та планується відібрати ще 8 за напрямком «Підвищення енергоефективності». Ці громади впроваджують соціально-економічні ініціативи у сфері енергозбереження, водовідведення, каналізування, утилізації відходів, охорони здоров’я, на що вже мобілізовано понад 6 млн. гривень. А до кінця 2013 року заплановано завершити більше 40 мікропроектів громад.

Про стан впровадження мікропроектів упродовж 2012 року представники районів області також проінформували на нараді, та про терміни введення в експлуатацію об’єктів та передачу їх на баланс у 2013 році.

Також відбулось засідання Конкурсної ради з питань реалізації «Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-2015 роки». Присутні на хасіданні підсумували реалізацію конкурсу мікропроектів у сфері енергоощадності у 2012 році. Реалізація проектів передбачала здійснення енергоощадних заходів на об’єктах бюджетної сфери області. Участь у даному конкурсі взяли 63 мікропроекти, з них було відібрано 40 проектів-переможців, загальна вартість яких становила 4,2 млн. грн. Зокрема, з обласного бюджету програмою було передбачено 1,7 млн. грн., місцевими органами самоврядування та громадами населених пунктів – 2,5 млн. грн. За результатами конкурсу, станом на 6 лютого 2013 року, впроваджено енергоощадні заходи на 34 об’єктах бюджетної сфери Львівщини, на що з обласного бюджету виділено 1,25 млн. грн., що становить 73,6% від загального бюджету конкурсу.

Конкурсною радою також було розглянуто стан реалізації конкурсу мікропроектів місцевого розвитку громад. У 2012 році на обласний конкурс було подано 165 мікропроектів, серед яких незалежні експерти відібрали 91 на загальну суму 10,5 млн. грн., з яких 3,9 млн. грн. – кошти обласного бюджету. Станом на сьогодні реалізовано 89 мікропроектів на суму 3,2 млн.грн., що становить 84 % від загального бюджету конкурсу.

Також, під час засідання Конкурсної ради було прийнято рішення щодо проведення конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у 2013 році, затверджено склад експертної групи для оцінки проектів та графік проведення роз’яснювальних семінарів щодо участі у конкурсі, а також сформовано оголошення про проведення конкурсу.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*