23.03.2013

Прикарпатські спортсмени-інваліди вдало виступили на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

У Стамбулі (Туреччина) з 12 по 19 березня проходив чемпіонат Європи з легкої атлетики в приміщенні серед спортсменів з вадами розумового і фізичного розвитку.

Івано-Франківську область на ньому представляла команда з 6 спортсменів, які здобули 11 нагород різного ґатунку. Штовхальниця ядра Світлана Куделя — бронзову медаль. Андрій Голіней у бігу на 3 тисячі метрів став першим, а на півторакілометровій дистанції — четвертим. У бігунів Василя Волосянка — срібло і бронза, у Павла Волуйкевича — бронза, а у Василя Біленка — три нагороди різного ґатунку. Додала до власної колекції три нагороди також бігунка Ірина Кандиба. У неї два золота і одне срібло. Серед 13 команд-учасниць легкоатлетичної першості українська збірна — на першому місці.

На чемпіонаті України з легкої атлетики успішно виступили ветерани Львівщини

У м.Києві 10 березня 2013 року в приміщенні манежу РВУФК завершився Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів спорту.

Змагання проводилися Державною службою молоді та спорту України, федерацією легкої атлетики України та Асоціацією ветеранів легкої атлетики України.

Участь у змаганнях брали збірні команди областей у різних вікових категоріях.

Львівську область представляло 9 легкоатлетів-ветеранів, які в командній першості серед областей першої групи посіли 4 командне місце, незначно поступившись бронзовим призерам – збірній команді ветеранів легкої атлетики Донецької області.

Успішно виступила на цьому чемпіонаті львів’янка Ядвіга Островська, яка встановила новий рекорд України на біговій дистанції 5000 м у віковій категорії 55-59 років з результатом 22.20,72. Я. Островська здобула також і срібну нагороду на дистанції 3000 метрів. Золоту медаль виборов також Роман Павлів на дистанції 1 500 метрів(вікова категорія 50-54 р.) з результатом 4.42,40. Він здобув також ще й срібну нагороду на дистанції 800 метрів.

З бронзовими нагородами Чемпіонату України з легкої атлетики повернулися Катерина Беницька (вікова категорія 45-49 р.), Анатолій Жук (вікова категорія 65-69 р.), Віктор Шеремет (вікова категорія 60-64 р.)

Результати членів збірної команди області в особистій першості:

60 м: 4 місце — Беницька Катерина (вікова категорія 45-49 р.),результат 10.6,0;

200 м: 3 місце — Беницька Катерина (вікова категорія 45-49 р.), результат 1.39,26

400 м: 4 місце — Лабарткава Лариса (вікова категорія 65-59 р.),результат 2.07,0;

800 м: 2 місце — Павлів Роман (вікова категорія 50-54 р.), результат 2.19,54

3 місце — Лабраткава Лариса (вікова категорія 65-69 р.), результат 4.43,62

1500 м: 1 місце — Павлів Роман (вікова категорія 50-54 р.), результат 4.42,40;

3000 м: 2 місце — Отровська Ядвіга (вікова категорія 55-59 р.), результат 13.44,89; 4 місце — Жук Анатолій (вікова категорія 65-69 р.), результат 11.28,51

6 місце — Лабарткава Лариса (вікова категорія 65-59 р.),результат 19.32,95

10 місце — Лисий Ігор (вікова категорія 65-69 р.), результат 19.24,10

11 місце — Малицький Олександр (вікова категорія 50-54 р.), результат 11.24,37

5000 м: 1 місце — Островська Ядвіга (вікова категорія 55-59 р.), результат 22.20,72;3 місце — Жук Анатолій (вікова категорія 65-69 р.), результат 19.32,16;

16 місце — Лисий Ігор (вікова категорія 65-69 р.), результат 22.46, 24;

3000 мс/х: 3 місце — Шеремет Віктор (вікова категорія 60-64 р.), результат 16.36,0; 12 місце — Голуб Ніна (вікова категорія 70-74р.), результат 22.40,54.

5000 мс/х: 4 місце — Шеремет В. (вікова категорія 60-64 р.), результат 29.20,04.

Вітаємо спортсменів-ветеранів Львівщини з успішним виступом на Чемпіонаті України та бажаємо і в подальшому спортивних та життєвих успіхів!