15.02.2014

Президент віднісся з порозумінням до звільнення Олега Сала

23 січня приблизно дві тисячі львів’ян зібралися на страйк під стінами Львівської обласної держадміністрації. Згодом вони почали заходити у приміщення, блокувати коридори і вимагати звільнення голови ОДА. Під тиском протестувальників Олег Сало привселюдно написав заяву про відставку. За словами Любомира Мельничука, після того, як голова підписав документ, його, нарешті, випустили з будівлі на вулицю.

Нещодавно Олег Сало відвідав Київ і мав змогу зустрітися з Віктором Януковичем. Під час бесіди він розповів президенту, що змушений був написати заяву для того, аби розрядити напружену атмосферу, котра спостерігалася в той момент. Віктор Федорович з розумінням поставився до цієї ситуації. Про це голова заявив на одній із нещодавно проведених прес-конференцій. Він повідомив також, що повинен був вжити певних заходів на прохання працівників держадміністрації, аби жителі міста припинили захоплення ОДА. Зараз робота обласної адміністрації продовжується, але дещо в ускладненому режимі, в зв’язку з останніми подіями.

І хоч зараз розповсюджується безліч чуток та необ’єктивної критики в адресу Олега Сала, він намагається триматися нейтральної позиції, говорячи, що тільки уряд та президент можуть встановити строки роботи того чи іншого посадовця.

Як стало відомо, у разі відставки голови Львівської держадміністрації його місце в строго визначеному порядку зможуть зайняти Ігор Шурма – заступник голови Харківської держадміністрації, Петро Писарчук – керівник Львівської обласної організації Партії регіонів, Олександр Сендега – депутат Львівської облради, який свого часу був головою ЛОДА. Проте така інформація є неофіційною, тож нам потрібно почекати кілька днів, аби дізнатись про майбутню облдержадміністрації.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*