17.09.2014

Представники Львівщини з кульової стрільби стали одними із найкращих на світовому чемпіонаті 2014 року

Всім, хто цікавиться змаганнями з використанням зброї відомо, що зараз у Гранаді (Іспанія) відбуваються світові змагання за світову першість. Багато країн виставляють свої найліпші команди для цих змагань. Україна також не стала винятком. Так до збірної команди України з кульової стрільби увійшли троє мешканців Львівщини, а саме: Роман Бондарук, Павло, Коростильов та Олександр Петров. Саме ця збірна до якої увійшли наші земляки виборола золоту медаль у стрільбі на дистанції 25 метрів зі звичайного пістолета. Дуже приємно,  коли завдяки нашим землякам авторитет нашої країни зростає.

То ж у змаганні наша збірна зуміла завоювати 1699 очок, що дало змогу з мінімальним відривом у один пункт випередити срібних призерів Китайців, які отримали 1698 очок відповідно, бронзовими призерами на цей раз стали стрільці збірної Туреччини, якій вдалось заробити 1695 очок. То ж як бачимо відрив від суперників нашої збірної є мінімальний, що звичайно ж говорить про той факт,  що боротьба була дуже напружена як фізично, так і морально.

Як що ж розглядати результати кожного з наших земляків,  то результати наступні:

Павло Коростильов зайняв шосте місце із результатом у 570 очок, Роман Бондарук – став дев’ятим при результаті 568 очок, Олександр Петрів став двадцять четвертим із результатом 561 очко. Серед особистого результату перше місце у змаганні посів турецький стрілець на ім’я, перемогу йому дало здобуття 581 очка.

Не далеко від чоловічої Української збірної і наші  жінки, так у цих самих змаганнях світової першості але на відстані 50 метрів, де вони здобули бронзову медаль і відповідно заробили третє призове місце. У складі жіночої збірної виступало три представниці від Львівщини, серед яких:

Наталія Кальниш, Леся Леськів та Ольга Голубенко. Стріляли вони з малокаліберних гвинтівок.

Закінчення світового чемпіонату заплановано на 20 вересня поточного року, а наші збірні вже мають  п’ять призових місць і відповідно стільки ж нагород. Українська збірна представлена 38-ми спортсменами. Стрільба відбувається як стендова так і кульова.