06.02.2014

Правоохоронці відпустили керівника вчорашніх тітушок

За вчорашній вчинок, коли натовп тітушок увірвався в приміщення ОДА, аби дати можливість працювати посадовцям (принаймні вони так стверджували), ніхто не відповів. Чоловік, котрий привіз цих молодих та гарячих хлопців, причому як у прямому, так і переносному сенсі, був затриманий міліціонерами. Але правоохоронці забрали його не через спробу скоїти напад на облдержадміністрацію. Справа у тому, що чоловік на ім’я Роберт , схоже на все, перебував у стані алкогольного сп’яніння. Аби перевірити це, співробітники МВС посадили громадянина до службового автомобіля та відвезли його у лікарню на медогляд.

Згідно з результатами обстеження, цей чоловік перед приїздом до будівлі ОДА не вживав ні алкоголю, ні наркотиків. Після медогляду Роберт трохи поспілкувався з міліціонерами, після чого його відпустили додому. Згідно з чутками, котрі розповсюджуються у пресі, цей громадянин є мешканцем Жовкви, але до недавнього часу його домівкою був Івано-Франківськ. Варто зазначити, що офіційне керівництво облдержадміністрації спростовує чутки про те, що тітушки прибули до адміністративної будівлі за наказом очільника міста. Як бачимо, обидві сторони путаються у показах, адже хлопці спортивної зовнішності нібито хотіли відкрити доступ працівникам ОДА до їх робочих місць.

Якщо керівництво регіону не відправляло тітушок за адресою вулиця Вінниченка, 18, то виникає логічне питання, хто тоді це зробив?

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*