03.03.2014

«Правий сектор» проявляє свою активність

«Правий сектор» на Львівщині вже відкрив «гарячу лінію». Саме туди можна повідомити про чиновників, депутатів, лікарів, міліціонерів, сільських голів, суддів, які зловживають посадою.
Про злочинні дії високопосадовців, які має знати країна, «Правий сектор» просить повідомляти за номером 098 78 05 223 та на адресу llrs2014@gmail.com.
Як повідомляють активісти, факт, що Янукович втік з трону, ще не свідчить про перемогу. Це лише доводить, що народ став на сходинку ближче до країни своїх мрій, де буде панувати чесність, пошана справедливих законів, повага до народу. Тепер перед людьми стоїть складне завдання – очищення Львівщини від щурів, які підтримували режим президента, збираючи хабарі, покриваючи правопорушників, очолюючи банди, знущаючись над звичайними людьми. Тепер головна мета – прогнати всіх жадібних окупантів з державних посад різних рівнів: від сільради до управління СБУ. Народ просто змушений і зобов’язаний переламати хребет гнилій системі в ім’я пам’яті Героїв Небесної сотні.
Активісти заявляють, що будуть виконувати свій обов’язок до кінця. Вони також приймають допомогу від журналістів, службовців, юристів і звичайних громадян.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*