22.02.2014

Правий сектор передав зброю міліції

Сьогодні львівські євромайданівці почали виконувати постанову, котра є одним із пунктом договору між Президентом та опозицією. Полягає це рішення у необхідності здачі зброї, котра була здобута незаконним шляхом під час погромів у районних відділеннях міліції, військових частин та приміщень прокуратури. Звісно, такі дії не підлягають під акції мирного протесту, але це була відповідь на застосування зброю міліцією в столиці. Таким чином, можна офіційно говорити про те, львів’яни не допоможуть арсеналом тим активістам, котрі перебувають на Майдані. Хоча, у нинішній ситуації в цьому немає ніякої потреби.

Нещодавно представники Правого сектору всю зброю передали співробітникам правоохоронних органів. Окрім того, на сьогоднішній день зачинені усі адмінбудівлі та споруди, котрі належать СБУ, МВС та інших відомств. Кабінети на сьогоднішній день опечатані, також на деяких об’єктах чергує охорона, аби радикально налаштовані громадяни не вчинили проникнення в приміщення державних будівель.

Варто зазначити добросовісність представників Правого сектору. Справа у тому, що коли активісти зайшли на території військових частин, їм ніхто не чинив опору. Враховуючи події у Києві, логічним рішенням було надати зброю Майдану, аби той оборонявся від міліції. Члени Правого сектору, котрі представили себе у якості радикальної організації, відтіснили само організованих людей. Вони зазначили, що весь арсенал буде переданий у Київ. Але озброювати Майдан радикали не поспішали, замість цього вони опечатали об’єкти. Тож залишалася справа техніки – дочекатись правоохоронців та силовиків, котрим де-юре була повернута вся зброя. Громада вважає це рішення вірним, адже у разі його неприйняття більша частина арсеналу була розсортована по квартирам та дачам.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*