05.03.2014

Прапор ВМС з’явився на будівлі міськради

Кожен мешканець чи гість столиці Галичини сьогодні може спостерігати прапор ВМС України на будівлі міськради. Цей символ з’явився тут нещодавно, його появу громада сприйняла з порозумінням. Як стало відомо, полотнище до Львова привіз заступник голови спілки офіцерів Севастополя Тимур Баротов. Нині капітан другого рангу перебуває в запасі. За словами військовослужбовця, на такий вчинок він пішов задля підтримки наших моряків у Криму. Як відомо, на даний момент ці відважні люди перебувають у блокаді, спричиненій російськими військами.

Тимур Баротов пояснив, що він приїхав до нашого міста 3 березня. Йому таки вдалось дістатись Західної України, адже виїхати з Севастополя було нелегкою справою. Тим паче, тримаючи у багажі такий прапор. За невеличкий проміжок часу військовослужбовець зміг влаштувати дитину в одну із львівських шкіл. Також йому потрібно вирішити низку інших організаційних питань, після чого він повернеться до Криму.

На щастя, ті заблоковані солдати та офіцери отримують підтримку, причому як моральну, так і матеріальну. Звичайно, враховуючи нинішню ситуацію, справа дуже ризикована, але в біді земляків залишати ніхто не збирається. В деяких місцях вдалось прорвати барикади. Також до заблокованих частин прибуває підмога, яка допомагає витримати удар збоку російських силовиків. Тобто, члени спілки роблять все можливо, щоб запобігти агресії, причому як з однієї, так й іншої сторони. Варто зазначити, що андрій Садовий схвалив пропозиції почепити прапор біля входу в міськраду.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*