07.02.2014

Працівники «Епіцентру» вийшли до мітингувальників

Працівники львівського відділення «Епіцентру» вважають неприпустимим бойкот гіпермаркету збоку громади. За словами представників даної мережі, дуже погано, коли мешканці міста не дають один одному можливості заробляти гроші. Сьогодні трудовий колектив компанії вийшов на вулиці, аби протестувати дії народу. В результаті між прибічниками народу за працівниками «Епіцентру» виник словесний конфлікт. Перші акцентували свою увагу на тому, що вони, як і решта львів’ян, підтримують курс України на Європу. Ці люди розуміють характер нинішніх політичних подій, але прохають громаду не чинити опір мережі будівельних гіпермаркетів, адже в такому разі персонал перестане отримувати зарплату.

Пан Володимир, котрий керує садовим відділом, зазначив, що лише три особи блокують роботу десятків працівників. Таким чином, за його словами, люди роблять погано не лише керівництву фірми, а й трудовому колективу. Окрім працівників від бойкоту страждають постачальники та інші бізнес-партнери. Керівник бухгалтерського відділу зазначила, що львівський «Епіцентр» є найкрупнішим платником податків у Залізничному районів, що відображається на економічному становищі міста. Людмила Січкар запевняє, що найближчим часом компанія не зможе надати до ДПС таку суму, як у минулому році.

Згідно с економічними свідченнями, котрі надала глав бух, мережа гіпермаркетів забезпечує щорічно 2500 осіб пенсійного віку та понад 254 800 працівників бюджетних організацій. Окрім того, до складу системи входить 30 тисяч працівників, що теж є важливим для України. Та пан Руслан, котрий є прибічником бойкоту, зауважив, що справа почне рухатись у позитивну сторону лише тоді, коли буде якомога більше подібних дискусій. Провівши бесіду з працівниками «Епіцентру», мітингувальники зазначили, що припиняти блокування роботи гіпермаркету вони не збираються.

Через такі події деякі працівники вирішили написати заяву про звільнення. Багато з них вирішили поїхати шукати щастя до Росії, де ситуація з працевлаштування набагато краща. До того ж там існують спеціальні сервіси, котрі пропонують бесплатные объявления самара користується чи не найбільшим попитом. Адже на території цього міста функціонує багато підприємств, котрі забезпечують людей роботою.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*