08.02.2014

Постраждалих у приміщенні Профспілок відвезли до Львова

Як відомо, позавчора у приміщенні будинку Профспілок, що в Києві, трапився потужний вибух. Сталося це приблизно об 11-й годині ранку. Місце, де вибухнув предмет, розташовано орієнтовано в кабінеті №517. Вікна цієї аудиторії знаходяться як раз за великим екраном. Згідно з попереднім аналізом, чинником надзвичайної ситуації стала суміш «коктейль Молотова». Усі залишились живі, але не здорові. Представники «Правого сектору» повідомляють, що внаслідок випадку одному громадянину відірвало руку. Інший чоловік зазнав фізичних пошкоджень на обличчі. Обох постраждалих госпіталізували.

Як відомо, у приміщенні Профспілок знаходиться штаб активістів Євромайдану. А от на 5 поверсі, де і відбувався вибух, ведуть свою діяльність представники «Правого сектору». У зв’язку з останніми новинами про викрадення людей опозиція та радикали вирішили піти на нестандартний крок. Вони організували транспортування потерпілих громадян до львівської лікарні. Перебування активістів у нашому місті є більш безпечнішим, ніж у Києві. До того ж, тут є вся необхідна матеріально-технічна база. Нещодавно компанія R-Medica за низькими цінами надала інструменти для проведення операцій. Сьогодні тут закуповують пристосування чимало представників закладів охорони здоров’я.

Безпеку лікарні, де перебуватимуть потерпілі, забезпечуватимуть активісти Автомайдану. У зв’язку з подіями, пов’язаними з паном Булатовим, представники цієї організації сьогодні солідарні з євромайданцівцями та радикалами, як ніколи. Вони пообіцяли вести постійне патрулювання території 8-ї лікарні. Наразі правоохоронці та штаб з’ясовує обставини, за яких вибухівка опинилась у будинку Профсоюзу. Не виключно, що це є провокацією для виникнення нового конфлікту між мітингувальниками та правоохоронцями.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*