25.02.2014

Понад півтори тисячі мешканців Львова охороняли рідне місто вночі

Цієї ночі Львів патрулювали більше ніж півтори тисячі людей, з яких було біля півтори сотні правоохоронців. Окрім цього, майже 90 автомобільних груп та більше ніж 30 велосипедистів охороняли спокій рідного міста. За словами прес-служби Львівської мерії, ніч була спокійною. Але без дрібного хуліганства в Франківському районі не обійшлося. Також було зафіксоване водіння автомобілів нетверезими водіями. Патрулюючими був отриманий сигнал про велике скупчення народу на вул. Героїв УПА та вул. Науковій, але тривога була помилковою, — розповів Орест Тимчишин, заступник голови Франківської РА. Підбивши підсумки можна сказати, що Франківський район цієї ночі патрулювали 210 людей, з яких 55 представників правоохоронних органів. Було створено 39 автомобільних груп, в які увійшли 156 осіб та залучено 9 велосипедистів.

Синівський район патрулювався 115 особами, з яких 25 осіб представляли міліцію. 16 автомобільних груп та 2 велосипедисти також слідкували за порядком. Серйозних правопорушень помічено не було, окрім поодиноких випадків торгівлі алкогольними напоями, продавців яких патрулем було відпущено додому. За словами голови штабу Галицької РА, ніч була спокійною, окрім декількох випадків дрібного хуліганства. 220 осіб забезпечувало спокій у районі.

У Личаківському районі було зафіксовано декілька бійок, водіння автомобіля у нетверезому стані, продаж алкоголю вночі та пошкодження декількох автомобілів. Також, за словами патрулюючих, в одному з приміщень було розбите вікно. У Шевченківському районі була виявлена спроба крадіжки автомобіля. Головою Залізничної районною ради Іриною Гримак повідомлено, що цієї ночі було виявлено підпільний клуб гральних автоматів по вул.. Широкій.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*