18.09.2014

Польскі поліцейські ділились досвідом у проведенні ерформ

У місті лева польські поліцейські зустрілися з працівниками української МВС. Під час даного заходу гості ділилися власним досвідом реформування правоохоронної системи. У ході презентації поляки ставили акцент на повноваженнях, котрими має бути наділений той чи інший ранг. Також був зроблений наголос на необхідності високої оцінки правоохоронців збоку громади. Загалом було обговорено чимало тем, котрі стосуються усіх секторів МВС. За підсумками зустрічі наші міліціонери зробили висновок, що українська правоохоронна система потребує значних реформ.

За словами голови управління МВС на Львівській залізниці, польський досвід для нас є дуже важливим. Володимир Дитюк зазначив, що нам потрібно брати приклад із сусідньої країни, адже там реформа правоохоронної системи пройшла успішно і ефективно. Програма, презентована польськими поліцейськими, має діяти в усіх регіонах України.

Під час виступу гості вказали на необхідність проведення соціальних досліджень, за результатами яких можна оцінювати діяльність поліції. У європейських країнах такий інструмент має високу ефективність. Під час опитування респонденти мають оцінювати рівень відчуття безпеки та взагалі роботу правоохоронців. Що стосується внутрішнього дослідження, то воно передусім спрямоване на опитування самих поліцейських. Співробітники правоохоронних органів Польщі дають оцінку стосовно мотивації до роботи та обговорюють інші теми. Через це все свого часу пройшли наші сусіди, тому вони висловили сподівання на те, що львів’яни візьмуть приклад.

Це лише один із перших заходів у рамках міжнародної співпраці. Аби досягти значного ефекту, нашим міліціонерам необхідно провести ще багато зустрічей та виконати чималий обсяг роботи. Цей досвід став для учасників заходу дуже корисним, вони виявили бажання і в подальшому часі брати участь у подібних тренінгах.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*