23.02.2014

Польща прийняла поранених активістів без документів

23 лютого прикордонниками пункту пропуску «Краківець» було за спрощеним порядком пропущено до Республіки Польща трьох поранених у Києві протестувальників, серед яких двоє мешканців Тернопільської області та один представник Львівської (місто Радехов). Вони не мали віз та закордонних паспортів, але виїзд активістам було дозволено. Ця інформація біла повідомлена Володимиром Шереметом, — помічником начальника Західного регіонального управління Держприкордонслужби. Я

к стверджує Володимир Шеремет, до кордону постраждалих було доставлено легковими автомобілями. Відразу, як поранені перетнули польський кордон, їх оглянули лікарі з медпункту, який знаходиться у польському місті Жешува неподалік від кордону. Якщо постраждалі потребують більш серйозної допомоги, автомобілями швидкої допомоги їх направляють до найближчих шпиталів. Також стало відомо, що десятеро постраждалих у сутичках на майдані за останні п’ять днів вже оформили усе необхідне для перетину кордону. Організатором відправки поранених активістів став тернопільський бізнесмен на ім’я Мирослав, який не пожалкував для цієї справи ні вільного часу, ні власних коштів для допомоги активістам.

Саме завдяки його безкорисній праці були налагоджені зв’язки із шпиталями, які знаходяться в польському місті Жешува, щоб українським постраждалим змогли надати необхідну допомогу. За словами самого пана Мирослава, він і надалі збирається допомагати активістам, не жалкуючи коштів на їх лікування у польських лікарнях. Постраждалі, які потребують невідкладної допомоги, можуть зателефонувати до пана Мирослава за номером 067 351 88 02.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*