07.03.2014

Події у парку Шевченка

Цими днями у парку імені Тараса Григоровича Шевченка проходить масове обрізання дерев. Однак далеко не всі зелені насадження цієї території потребують обрізки. Процедуру масового омолодження насаджень на території відпочинку гостей та мешканців Тернополя проводять відповідні служби. Як розповідає Богдана Олешук – завідувач парку імені Т.Шевченка – омолоджують лише старі верби і тополі, які є небезпечними для відпочиваючих, оскільки через трухляві стовбури можуть впасти у будь-якій момент, від будь-якого вітру.

Оскільки західні вітри є особливо сильними, обрізка дерев є необхідною процедурою. Однак окрім цієї причини існує ще одна. Парку дуже потрібні молоді дерева. А під тінню, утвореною старою широкою кроною, нове дерево буде рости дуже повільно. Тому, за словами Богдани Олешук, омолодження старих дерев просто необхідне.

Незабаром у парку буде проведено підсадження молодої зелені. Окрім цього, адміністрація парку потурбувалася про те, щоб вивезти торічне листя, яке зимувало на доріжках, з території парку. Богдана Олешук зазначає, що це листя не спалювали, а вивозили у призначене для нього місце.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*