15.03.2014

Площа Міцкевича буде розвантажена від автомобілів

В понеділок громада розгляне питання щодо ліквідації частини місця для паркування автомобілів на площі Міцкевича. Це питання мешканців Львова бентежить вже кілька останніх років. Окрім того, буде розглядатись законопроект стосовно облаштуванні пішохідної зону неподалік від Будинку книги. Пропозицію стосовно площі надали представники підприємства «Містопроект». Варто зазначити, що дана організація вже має досвід у реалізації подібних проектів, у Львові в тому числі.

Згідно з варіантом, запропонованим фахівцями, пересування автомобілів відбуватиметься на одній стороні площі у двох напрямах. Планується використання трьох смуг. Що ж стосується відрізку між Оперним театром на вулиці Коперника, то в даному випадку корективів не передбачається. Звичайно, питання перенесення стоянки для транспортних засобів потрібно вирішувати цивілізованим шляхом. Аби у водіїв не виникало нарікань до влади та земляків, об’єкт потрібно розмістити ближче до будівлі Укрсоцбанку і вулиці Валової. Замість місця для паркування тут має знаходитись пішохідна зона, аби люди на власних двох змогли дійти до пам’ятника Міцкевичу.

Останнє питання є найболючішим для громади. Можливо, дехто скаже, що облаштування ділянки для пішоходів завдасть збитків водіям. Але потрібно буди реалістами, насправді на площі Міцкевича використовуються лише дві-три смуги, оскільки усі інші забиті транспортними засобами. Тому громада вбачає доцільним провести переорганізацію. Посадовці згодні з населенням. На їх думку, для запобігання проблем необхідно просто дотримуватись усіх правил пересування, особливо коли мова йде про центральну частину міста.

До речі, законопроект реорганізації транспортної мережі була запропонована ще в 1998 році, але пройшло 16 років, тому цей план зазнав деяких змін у зв’язку з інноваціями.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*