27.02.2014

Пішоходи Львову вважають, що водії знахабніли від вседозволеності

Мешканці Львову поскаржилися членам редакції IA ZIK на нахабну поведінку водіїв, які, під час непростої ситуації у державі, все частіше дозволяють собі паркування в неналежних місцях. Вважаючи, що тепер їм дозволено все, вони їздять по місцю з шаленою швидкістю, не зважаючи на зелене світло світлофорів. Через пішохідні переходи стало страшно переходити дорогу, оскільки дуже часто нахабні водії їх ігнорують, підрізаючи пішоходів.

Не дивлячись на те, що сформовані на добровільних умовах загони самооборони та патрулюючи групи працюють активно, у Львові були проблеми з роботою ДАЇ та міліції. Нажаль, це негативно вплинуло на поведінку місцевих водіїв. Є багато свідків тому, що львів’яни дуже часто порушують правила дорожнього руху, ризикуючи життям пішоходів. Отар Довженко – журналіст та учасник львівського Євромайдану – зізнається, що в останній час нечасто ходить вулицями міста, оскільки лише кілька днів тому повернувся зі столиці. Тому ним не було помічено нахабної поведінки львівських водіїв.

Він зазначив, що хамства на дорозі у будь-який час було більше ніж достатньо. Для таких випадків він завжди тримає в своїй кишені наліпки з написом «Я паркуюсь як член ПР», але використана ним за весь час була лише одна. Отар Довженко припускає, що ситуація у країні могла «розв’язати руки» горе-водіям, але звинувачувати у подібному слід не роботу ДАЇ, а відсутність самодисципліни деяких осіб. На його думку, що одне із завдань мобільних груп, які патрулюють рідне місто, — проведення боротьби із хуліганством та хамством, яких у нашій країні, нажаль, вистачає.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*