12.09.2014

Підприємець взяв гроші і відмовився встановлювати вікна та двері

Нещодавно до працівників Сихівського райвідділу міліції звернулась 21-річна мешканка селища Звенигород (Пустомитівський район). Підставою для прохання допомоги у правоохоронців стало шахрайство, вчинене жителем Львова. Під час бесіди із співробітниками МВС заявниця повідомила, що мала домовленість із керівником львівської компанії щодо встановлення дверей та вікон. Після оформлення усіх необхідних паперів жінка дала завдаток у розмірі однієї тисячі гривень. За тиждень директор фірми приїхав за вказаною адресою та провів заміри, разом з тим він попросив віддати решту суми. Заявниця погодилася та сплатила ще півтори тисячі гривень. Цього дня мешканка Звенигорода бачила майстра востаннє.

І далі за звичайною схемою: обіцяні роботи так і не були виконані, а директор на зв’язок не виходив, ігноруючи усі її дзвінки. Звичайно, 21-річна мешканка не сиділа склавши руки, для вирішення проблеми вона одразу ж звернулась до правоохоронців. У протоколі зазначено про те, що приватний підприємець взяв 2,5 тисячі гривень, але свою частину договору так і не виконав. На сьогоднішній день співробітники міліції займаються встановленням обставин злочину та пошуком доказової бази. Але перед тим, як відправити справу до суду. Необхідно знайти самого порушника.

За фактом шахрайства міліціонерами було відкрито кримінальне впровадження. У разі доказу провини підприємець має сплатити чималий штраф. Також є вірогідність того, що він опиниться за гратами, ч. 1 ст. 190 передбачає позбавлення волі на строк до трьох років.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*