29.01.2014

Підприємці знайдуть розботу звільненим «беркутівцям»

Львівська громада оцінила подвиг бійців спецпідрозділу «Беркут», котрі написали заяву про звільнення по власному бажанню. Сьогодні люди прохають підприємців посприяти у працевлаштуванні колишніх службовців, котрі стали на бік народу. За словами представника організації «Свобода», майже кожен із них має на меті звільнитись, але далеко не всі знаходять у собі таку сміливість, оскільки не знають, де їм працювати у подальшому.

Вже надійшла перша відповідь від бізнесмена. Пан Ярослав, котрий пішов із «Беркуту» одним із перших, буде отримувати фінансову допомогу протягом півроку. Окрім нього, ряди силової структури залишили ще четверо чоловіків, причому один із них зробив це під час перебування у Києві. За словами підприємця на прізвище Рущишин, усі ці люди будуть працевлаштовані. Також бізнесмени обіцяють надати допомоги родинам тих чоловіків, котрі загинули на Майдані у Києві.

Представники профільного комітету незабаром обговорять питання стосовно знаходження роботи для співробітників «Беркуту», які нині вагаються щодо звільнення. Фахівці вважають єдиним виходом із ситуації є публікація переліку тих компаній, котрі котові прийняти до своїх лавр колишніх працівників спецпідрозділу. При цьому потрібно зробити так, аби екс-силовики не втратили у зарплаті. Тобто, їм треба запропонувати роботу, де вони могли б отримувати орієнтовано 4-5 тисяч гривень.

Львівських підприємців підтримують чернівецькі банкіри. Петро Олексюк вже пообіцяв двом представникам «Беркуту» надавати фінансову допомогу протягом двох місяців у тому випадку, якщо вони напишуть заяву про звільнення. Цього часу екс-силовикам вистачить для того, щоб знайти нове місце роботи. Також це може бути тимчасовим звільненням, оскільки не виключно, що найближчим часом в Україні зміниться влада.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*