28.09.2014

Перший місяць осені на Львівщині закінчиться двома міжнародними фестивалями.

Підходить до свого закінчення перший місяць осені. Холодно, та й паде жовте листя. Але це не означає, що Львівщина готується до зимової сплячки. Саме у ці останні дні вересня Львівщина проводить відкриття аж двох міжнародних фестивалів, причому не простих а ювілейних. Один з них міжнародний театральний фестиваль, що проводиться вже 15-й раз і має мелодійну назву «Золотий лев», а другим є міжнародний фестиваль, що проводиться вже 20-й раз під назвою «Контрасти».

«Контрасти» проводяться з 26 вересня по 12 жовтня поточного року. Цей фестиваль подарує усім бажаючим слухачам та цілувальникам музичного мистецтва двадцять концертів, тут буде все, від класичної музики 20-го століття до новітніх сучасних експериментів. То ж осередок зустрічей із відомими композиторами сьогодення відбудеться у Львівській обласній філармонії.

Цьогорічною зіркою серед запрошених на «Контрасти» стане Гія Канчелі, який є славетним Грузинським композитором. Фестиваль не дарма називають міжнародним, адже усі бажаючі матимуть змогу послухати твори виконавців з таких країн як Чехія, Білорусь, Польща, Болгарія, Росія а також Україна. Як що брати по виконавцях, то тут теж величезне розмаїття світових зірок: NeoQuartet із Польщі, Nordic Saxophone Quartet із Швеції, Ромен Ґаріу з Франції та багато інших.

«Золотий лев» відбувається з 27 вересня по 5 жовтня. Він приймає театральні колективи з таких країн як Білорусія, Польща, Німеччина, а також таких обласних центрів нашої країни як Київ, Луганськ та Львів.

Фестиваль має бути дивовижним, адже Німеччину представлятиме вперше театр «МЕТА» з цікавою виставкою під гарною назвою «Musicophilia». Ті ж відвідувачі, які є цінувальниками творчості таких відомих особистостей як Тадеуш Кантор та Єжи Гротовський у виконанні театру «Scena Plastyczna KUL» побачать виставу під назвою «Lustro». Після вистави відбудеться зустріч із режисером та сценографом даної вистави Лешеком Мондзіком.

Варто згадати також і, Національний театр ім. І. Франка який крім презентуватиме свою фінальну прем’єру, сучасну драму під авторством Наталії Ворожбит під назвою «Квітка Будяк» що створена за мотивами твору відомого письменника Миколи Куліша « Маклена Граса ».

Так що осінь є дуже врожайна не тільки на матеріальні речі у вигляді овочів з городу чи саду, але й духовних. Де кожен бажаючий може відшукати щось близьке для себе та зігріти свою душу в ці прохолодні дні. І ми сподіваємось, що цього позитивного та духовно насиченого заряду стане усім відвідувачам вищезазначених подій на довгі місяці та дні.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*