26.03.2014

Перинатальний центр просить допомоги у посадовців

Сьогодні під час проведення засідання комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту, що відбулося у Львівській обласній раді, депутати закликали голів обласної адміністрації та ради взяти під своє контролювання фінансування будування Львівського обласного перинатального центру, реконструкція якого почалася ще в 2013 році у ході реалізації проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства». Хочемо нагадати, що 7 жовтня 2013 у зв’язку з цією подєю, головним лікарем був оголошений початок простою усіх медичних співробітників даного центру.

Також було оголошено про те, що потреби у перебуванні працівників на власних робочих місцях до моменту закінчення капітального ремонту, що розпочався, немає. Однак, зі слів членів профспілки стало відомо, що вже з перших днів ремонту роботи з його виконання є дуже повільними, начебто, через те, що фірма «Агро буд», яка цим займається, не має потужностей для реконструювання такого масштабного об’єкту. Також затримує проведення ремонту затримка необхідних платежів. Із початком 2014 року роботи почали проходити ще повільніше. Увесь цей час працівники не працюють.

Через скрутне становище вони висловили прохання до обласної ради відновити капітальний ремонт будови та допомогти з належним фінансуванням. Також співробітники сподіваються на те, що медичні працівники на час проведення ремонту будуть влаштовані на альтернативні посади в інших медичних установах. Крім цього, депутатами було розглянуто і навіть підтримано звернення асоціації кардіологів України з приводу того, щоб створити громадський рух під назвою «Медична спільнота – за цілісність та суверенітет України».

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*