19.03.2015

Перевізники знову проти пільговиків

У Львові вже від початку цього тижня діють змінені пільги у громадському транспорті – для пенсіонерів та інших пільговиків безкоштовний проїзд протягом 10-16 год.

Перевізники постійно скаржаться до міської ради, вимагаючи підняття тарифів, оскільки доходи зменшуються. Проте ціни за проїзд у громадському транспорті сильно спустошує кишені мешканців міста.

Від громадських організацій на проїзд міська прокуратура отримала 11 звернень, скарги поступали і до інших інстанцій.

Деяким маршрутам вдалось збільшити дохід на 5-15% за рахунок пільговиків, проте вийти з мінусів поки що не вдається. Щоденні збитки просто знизились до 13000-15000 грн.

На сьогодні питання з тарифами у Львові знаходиться у підвішеному стані. На відміну від нашого міста, у деяких інших обласних центрах вартість проїзду вже збільшилась – мешканці Хмельницького та Запоріжжя оплачують 3,50 грн за проїзд, мешканці Дніпропетровська – 4,00 грн, а мешканці столиці змушенні віддавати за пересування громадським транспортом аж 6,00 грн.

Львівських перевізників влаштовує ціна 4,50 грн за користування маршрутками, і обґрунтування даної ціни вони подали міській раді.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*