03.03.2014

Перевізники потребують підвищення тарифів на проїзд

Чимало львівських перевізників погрожують місцевій владі зупинити свою діяльність. Цей вчинок вони пояснюють замалою сплатою за послуги. На думку бізнесменів, сьогодні тарифи вкрай низькі, тому їх потрібно підвищити, аби керівникам підприємств було вигідно вести діяльність. Лист-вимога вже лежить на столі у голови міськради. Найближчим часом перевізники почнуть бесіди з посадовцями щодо збільшення цін на проїзд. Такі дії компанії хочуть застосувати не від легкого життя. Адже маршрутні таксі споживаються паливом, ціни на яке, у зв’язку з коливанням курсу долара, стрімку зростають. Саме тому перевізники мають вкрай малі прибутки, в таких умовах їм не вигідно випускати транспортні засоби в рейс.

За словами працівників комунального АТП, 70% зароблених водіями коштів йдуть на закупівлю ресурсів. Також зупинки маршруток не хочуть компанії, на балансі яких знаходяться ці машини. Адже сьогодні багато перевізників орендують автомобілі, оскільки такий шлях є більш вигідним. Керівники АЗС розуміють обурення громади, але нічого поробити не можуть. Адже 80% українського палива імпортується з Європи, де бізнесмени купують товар за долари. Тобто, при нинішньому курсі встановлення попередніх цін не є можливим.

Якщо тарифи будуть підвищені, то спрогнозувати точну вартість проїзду сьогодні неможливо. За словами мешканців Львова, вони не мають наміру сплачувати за користування послуг перевізників більше двох гривень. Але, не дивлячись на це, ціни таки зростуть. При цьому транспортні компанії мають врахувати необхідність у покращенні якості надання послуг. Даному фактору буде приділена чимала увага під час засідання.

Андрій Садовий теж вважає, що ціни на проїзд зростуть. Такою думкою мер Львова поділився під інтерв’ю одному із телеканалів.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*