18.03.2014

Перевізники чекають вердикту від влади

У зв’язку з фінансовою кризою місцеві перевізники вимагають від влади підвищення тарифів на проїзд. До недавнього часу Андрій Садовий перебував на боці пасажирів, але водночас він розуміє водіїв та керівників транспортних компаній. Н сьогоднішній день за пересування в одну сторону люди сплачують дві гривні. Громада стверджує, що не готова сьогодні витрачати більше коштів на проїзд. На думку мешканців Львова, влада має зробити усе можливе, аби запобігти підвищенню такси. До того ж, рівень обслуговування сьогодні не тягне на три гривні, про які йдеться мова.

На думку однієї із студенток, для окремої категорії населення навіть дві гривні є завищеною платою. У разі зростання тарифів, вважає пані Маргарита, люди знайдуть собі альтернативу. Якщо проїзд стане більшим в усіх видах транспорту, то мешканці просто ходитимуть пішки. Перевізники розуміють скарги народу, але вони заявляють, що їм теж не вигідно працювати за три гривні з людини. Адже підвищення курсу долару призвело до зростання цін на паливо, також транспортні засоби час від часу потребують ремонту. У разі ігнорування збоку влади, компанії погрожують не виходити на рейси.

Чимало підприємств вже сьогодні зазнають збитків, деяким з них заблокували банківські рахунки. Але водії не збираються влаштовувати акції протесту. Принаймні, до тих пір, поки посадовці не виступлять із заявою. Морально представники Львівської міської ради вже налаштовані на підвищення тарифів. Але вони не можуть точно сказати, якою буде вартість проїзду після змін. Як зазначив Андрій садовий, він та його підлеглі ведуть постійний контакт з бізнесменами, аби знайти спільний займенник у нелегкій справі. Мер погодився з тим, що криза не повинна сильно вдарити по кишені та настрою громади.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*