22.05.2014

Пальми підкреслять екзотичність Львова

Як повідомляють офіційні джерела, найближчим часом Львів прикрасять пальмами. Представники влади навіть вказали ділянки, де будуть розташовуватись ці тропічні дерева. Очікується, що рослини з’являться на проспектах Шевченка та Свободи, на терасі ресторації «Атляс», у дворику «Копальні кави» та на території Театру юного глядача. За допомогою пальм представники бізнесу хочуть зайвий раз підкреслити красу файного міста. Особливо це важливо у літній період, який завжди супроводжується великим напливом туристів. Тому підприємці хочуть зробити усе можливе, аби у мандрівників залишились лише позитивні враження від столиці Галичини.

На думку фахівців, за допомогою тропічних дерев Львів набуде елегантного та більш естетичного вигляду, а саме місто можна буде віднести до преміям-сегменту. Не виключно, що традицію з висаджування пальм переймуть й інші підприємці. Так склалось географічно, що наш регіон не має доступ до моря, але за допомогою тропічних дерев можна компенсувати цей недолік. Зі свого боку міська рада зробить усе можливе, аби на зазначених ділянках якомога швидше з’явились тропічні дерева.

Ініціаторами реалізації такого проекту стали представники Львівського Палацу Мистецтв, національного університету імені Івана Франка, міської ради, Ботанічного саду та Галицької районної адміністрації. Наразі вартість закупівлі та встановлення пальм не повідомляється, але ця інформація стане доступною найближчим часом.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*