28.02.2013

Оздоровлення дітей на першому місті

Під час наради, на якій обговорювалося питання оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2013 року Іван Груник — заступник голови-керівник апарату Львівської облдержадміністрації поставив на першочерговий план. Ці питання повинні враховуватись перш за все. За його словами, принцип оздоровлення дітей повинен бути докорінно змінений. Він наголосив, що слід кардинально змінити філософію оздоровлення дітей Львівської області. Пріоритетним в цьому напрямку повинно бути оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими потребами, із малозабезпечених, багатодітних сімей.

Іван Груник також зазначив, що дуже важливим залишається харчування дітей, їх дозвілля, дотримання відповідних санітарних норм.

Михайло Брегін, директор департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді облдержадміністрації під час наради розповів, що завданням на 2013 рік є забезпечити оздоровленням та відпочинком щонайменше 55% дітей шкільного віку, а це за його словами 130 тис. дітей, за винятком учнів 11-х класів. Він також поінформував, що на досягнення такого рівня оздоровлення передбачено понад 26 млн.грн., в тому числі 12,7 млн.грн. з обласного бюджету. Окрім цього, Михайло Брегін зауважив, що у 2013 році планується організувати роботу 883 пришкільних табори.

На нараді присутні також обговорили питання щодо тендерних закупівель путівок у відпочинкових таборах, якість оздоровлення дітей на теренах України, а також матеріальний стан та оснащеність таборів відпочинку Львівщини.

Іван Груник за результатами проведеної дискусії наголосив на необхідності покращення якості оздоровлення дітей та доручив провести тендерні закупівлі відповідно до вимог чинного законодавства України. Після того, як тендери будуть завершені слід обов’язково провести обстеження усіх переможців тендерів, де оздоровлюватимуться наші діти. Особливу увагу слід звернути на якість харчування в усіх цих таборах відпочинку, зокрема у львівських та пріоритетними повинні бути товари регіонального виробника.

 

Михайло Костюк також провів нараду на якій наголосив, що школярі області мають харчуватися здоровою їжею

Під час апаратної наради 25 лютого Михайло Костюк — голова Львівської облдержадміністрації звернув увагу на харчування дітей у загальноосвітніх закладах області. Він наголосив, що школярі здебільшого харчуються неякісною продукцією підозрілого виробництва.

За його словами, для того, щоб якісно харчувати дітей, повинна бути вибудувана певна модель та обговорена з батьками, громадськими організаціями. Для цього потрібно негайно прибрати зі шкільного харчування елемент бізнесу та запровадити в школах області здорове харчування, створене на основі екологічно чистої та якісної продукції, вирощеної у Львівській області. Це питання є вкрай серйозним.

Керівник області запропонував створити асоціацію з робочою назвою «Львівський екологічно чистий продукт», щоб підприємці районів, які зацікавлені у вирішенні цього питання, об’єдналися під ідеєю “здоров’я дітей”. На завершення пан Костюк підсумував, що хтось буде вирощувати екологічно чисті овочі та фрукти, хтось постачатиме молоко і м’ясо, і тільки тоді ми зможемо бути спокійними за здоров’я наших дітей.

1 ком.

  1. Анжела Мутько

    Я теж відправила свою дитину до табору, краще бути під наглядом фахівців, ніж вештатись по вулицям. В моєму невеличкому містечку секцій немає на жаль

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*