14.08.2014

Особи похилого віку побували на «Арені-Львів»

Як відомо, в суботу у Львові відбувся матч за участі донецького «Шахтаря» та харківського «Металісту». Цей поєдинок видався видовищним, він був наповнений інтриги, спортивної злості та цікавими моментами. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь номінальних господарів. На трибунах зібралось близько 20-ти тисяч уболівальників, пояснити це можна тим, що львівські «Карпати» проводили свою гру на виїзді.

Запам’яталась спортивна подія присутністю не лише чисельної армії глядачів, а й осіб похилого віку. Зокрема, мова йде про громадян, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі. Загалом за видовищем спостерігали близько тисячі громадян, котрі знаходяться під опікою, серед них 55 бабусь та дідусів. Це чудова можливість для жителів столиці Галичини оцінити інфраструктуру «Арени-Львів».

Взагалі варто відзначити, що є істина у приказці «Не було б щастя, але нещастя допомогло». Можна бути упевненим у тому, що через останні політичні події на Сході України, на Заході футбол стає дедалі популярнішим. Адже тут свої домашні поєдинки проводить донецький «Шахтар», незабаром підопічні Мірчі Луческу прийматимуть учасників Ліги Чемпіонів. Абсурдним є те, що такий спортивний об’єкт, як «Арена-Львів», протягом довгого часу залишався пустим.

Наступного разу відвідати стадіон особи похилого віку зможуть лише через тиждень, адже наступну гру донецький «Шахтар» проводитиме у Києві. «Карпати» у свою чергу теж гратимуть в гостях, вони протистоятимуть у Луцьку місцевій «Волині».

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*