26.03.2014

Органи самоврядування перевіряють надійність бомбосховищ

Львівщина хоча і знаходиться на самісінькому Заході України, але ретельно готується до наступальних дій збоку Росії. Як повідомляє Ірина Сех, на даний момент у регіоні вже працює система оповіщення населення, у разі необхідності на її активацію буде витрачено лише кілька секунд. Така технологія є дуже важливою у тому випадку, якщо громада буде обмежена у отриманні новин за допомогою різних засобів масової інформації. Але це лише перший крок, котрий був зроблений з метою забезпечення цивільного захисту населення. Хоча, губернатор таки сподівається на розум російського «імператора», котрий напевне теж боїться ступати на материкову територію України. Але, враховуючи нинішнє положення, налаштування системи оповіщення є необхідним.

Окрім того, на сьогоднішній день у Львівській області перевіряється стан бомбосховищ, котрі під час Другої Світової війни врятували життя не одній тисячі людей. Ці роботи нині ведуть співробітники органів виконавчої влади та самоврядування. Звичайно, у них є інформація щодо захисних споруд, але її потрібно уточнити. Згідно з оцінкою, за часів незалежної України на території Львівської області було знищено 383 укриття. Але ще є час відновити їх та збудувати нові споруди.

Як зазначила Ірина Сех, та картина не може радувати, але втрачати надію не варто. До того ж, представники влади ведуть перевірку бомбосховищ на території об’єктів господарювання, котрі нині ведуть свою діяльність.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*