23.01.2014

Олег Сало: «Заява про звільнення була написана під тиском»

Кілька годин тому львівські активісти увірвались до приміщення облдержадміністрації. Зробили це з метою провести бесіду з губернатором. Очільникові регіону люди заявили, що віднині влада переходить до їх рук, внаслідок чого вони заблокували будівлю. На базі ЛОДА радикально налаштовані особи незабаром створять Народну раду. Як наслідок, влада відтепер буде в руках депутатів Обласної ради, яких вибрав народ, а не призначив Президент. За словами Ростислава Пелеха, активісти продовжуватимуть відвідувати інші адміністративні споруди, проте їх роботу не блокуватимуть. Зокрема, львів’яни мають намір завітати у гості до митників та податківців.

Перед тим, як захопити приміщення облдержадміністрації, протягом довгого часу громада брала участь у масштабному мітингу. Олега Сало довго шукати не довелось, його активісти зустріли біля входу. Окрім того, народ змусив губернатора написати заяву про звільнення зі своєї посади, на все про все було витрачено кілька хвилин. В інтернеті навіть з’явилась фотографія тієї самої заяви, незабаром цей лист буде відправлено до Києва. З моменту написання пройшло не більше години, а вже сам Сало повідомляє, що документ не є дійсним. За словами губернатора, заява була складена під тиском, нібито радикали при цьому погрожували посадовцю фізичною розправою.

Кілька хвилин тому Олег Сало зазначив, що він і надалі залишається вірним Президенту України, і підтримує його ідеї налагодити в Україні спокій та досягти стабільності. Для тих людей, котрі володіють інформацією щодо ситуацію у Львівщині, зазначимо, що на посаду голови облдержадміністрації цього політичного діяча призначив сам Віктор Янукович. Відбулось це ще в кінці жовтня минулого року, але перед цим Віктор Федорович звільнив попередника Віктора Шемчука. Що стосується Олега Сало, то його громада прийняли не доброзичливо.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*