13.11.2013

Олег Сало застерігає про завищені ціни на вугілля

Олег Сало, прийшовши до керма області, одразу почав наводити лад у діяльності різних структур влади. Причому в першу чергу він взявся за економічну складову. У ході засідання облдержадміністрації, котре пройшло 11 листопада, губернатор закликав почекати із закупівлею вугілля у кількох компаній. На думку губернатора, ціни, які пропонують окремі організації, виглядають дещо дивними, тому у посадовця виникли підозри щодо об’єктивності дії підприємств під час планування вартості продукції. Олег Сало дав усім зрозуміти, що витрачати бюджетні гроші він не має наміру, особливо у сьогоднішніх умовах, коли потрібно рахувати кожну копійку.

Голова облдержадміністрації ініціював впровадження мір покарання по відношенню до тих компаній, котрі завищуватимуть ціни. Також своїм колегами Олег Сало рекомендував прислухатись до проблем громади, адже влада має тісно контактувати з населенням. В даному випадку ніякі соціальні опитування не зможуть дати відповіді на актуальні запитання. Під час засідання очільник регіону навів яскравий приклад, котрий підтверджує правдивість його слів.

Мова йшла про діяльність комунальних підприємств, керівники яких запевняють, що область повністю готова до опалювального сезону та зимніх холодів. Звичайно, ці слова можуть порадувати громаду, але не губернатора, оскільки він знає істину. На думку пана Сала, дуже дивною, виглядає ситуація, коли комунальники говорять про повні обсяги виконаної роботи, а за кілька годин на «гарячу лінію» надходить телефонний дзвінок, під час якого мешканці віддалених населених пунктів скаржаться на холодні труби. Причому з такими явищами сьогодні зіштовхуються заклади навчальної та медичної галузі. За словами губернатора, на подібні повідомлення компетентні органи мають відповідати негайно.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*